Kontaktné informácie

Ako nás môžete kontaktovať

telefonicky na mobilnom telefónnom čísle: (+421) 0903 908 889

Kde nás nájdete

Masážne štúdio sídli v priestoroch Hotela Bratislava, v Bratislavskej mestskej časti Ružinov, len 500 m od Domu kultúry Ružinov.

Masážne štúdio Dana Poková - MERIDIANA
Hotel Bratislava  (1. poschodie, číslo dverí 126)
Seberíniho 9
821 03 Bratislava

P Pre klientov je k dispozícii parkovanie na hotelovom parkovisku zdarma.


Zväčšiť mapu

 

 

O nás

Volám sa Dana Poková. Vyštudovala som Vysokú školu ekonomickú a až do roku 2012 som podnikala v administratíve ako účtovník, poradca a hlavný ekonóm.

V posledných rokoch, aj napriek služobnému postupu a práci vo vedúcej pozícii, som nemala pocit, že by ma moja práca dostatočne napĺňala.

Niekoľko rokov som trpela bolesťami ramien, šije, krčnej a krížovej chrbtice. Podpísala sa na tom aj desaťhodinová práca denne za počítačom. Okrem toho som zle spávala a ráno som vstávala ako dolámaná. Nikdy som na masáže nechodila, až kým mi osud nepostavil do cesty maséra Shiatsu. Na moje veľké prekvapenie mi viacnásobná návšteva Shiatsu (pravidelne 1x do týždňa počas 3 mesiacov) pomohla tak, že sa moje bolesti zmenšili o 90%. Začala som pociťovať viac energie, môj spánok bol kvalitnejší, ráno som vstávala úplne svieža a celkovo som sa cítila ako nový človek. Na základe vlastných skúseností viem teraz potvrdiť skutočné účinky Shiatsu.

A tak som sa v roku 2010 rozhodla, že sa pokúsim ľuďom ukázať, že väčšina ich fyzických či psychických problémov sa dá masážami zmierniť a pri väčšej trpezlivosti aj odstrániť (hlavne terapiou Shiatsu).  Absolvovala som môj prvý kurz japonskej masáže Shiatsu, kde mojím učiteľom bol charizmatický Robert Borsos z Kanady, absolvent The Shiatsu School of Canada v Toronte. Masáže som zo začiatku poskytovala iba svojim blízkym a priateľom.

V lete 2012 som sa rozhodla začať sa venovať masážam na plný úväzok, a to najmä východným technikám. Tie uplatňujú holistický princíp liečenia (liečia organizmus ako celok) a zameriavajú sa na odstránenie príčin chorôb, nielen ich symptómov (príznakov).

V júni 2019 som ukončila trojročné štúdium Akadémie metafyziky a duchovných vied so sídlom v Komárne. Odteraz Vám môžem ponúknuť služby spirituálneho terapeuta či liečenie v oblasti parapsychológie. Lebo tam, kde končí psychológia, začína parapsychológia...

Popri terapeutickej praxi si ďalej zvyšujem kvalifikáciu štúdiom odbornej literatúry ako aj navštevou špecializovaných seminárov a kurzov. Neustále vzdelávanie v tejto oblasti mi umožňuje lepšie sa zorientovať v diagnostike, ktorú k mojej práci potrebujem, ako aj rozširovať ponuku služieb pre Vašu spokojnosť.